| Χρήση | Εργαλεία διάτρησης θεμελίωσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | Εργαλεία διάτρησης θεμελίωσης |
| τύπος | Ενσωματωμένη / τριβή |
| Βάθος διάτρησης | 20120m |
| Ονομα | Τερματικός σύνδεσμος |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo |
| Εφαρμογή | Βουάερ Σόιλμεκ IMT Mait Casagrane πλατφόρμες στοίβωσης Kelly Bar |
| Μέγεθος | 355 406 470 508 kelly bar ανάγκη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Υλικό | υψηλής ποιότητας ανθρακούχο χάλυβα |
| Color | customized |
| Ονομα | Κάδος βράχου εργαλείων διάτρησης |
|---|---|
| Υλικό | Q355C |
| Εφαρμογή | Βουάερ Σόιλμεκ IMT Mait Casagrane πλατφόρμες στοίβωσης Kelly Bar |
| Διάμετρος | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| δόντια | Δόντια σφαιρών/μύτες βράχου, μύτες άμμου, μύτες κυλίνδρου, εστίες, μύτες πιλότου |
| Ονομα | Τερματικός σύνδεσμος |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo |
| Εφαρμογή | Βουάερ Σόιλμεκ IMT Mait Casagrane πλατφόρμες στοίβωσης Kelly Bar |
| Μέγεθος | 355 406 470 508 kelly bar ανάγκη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα tremie |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι Μπάουερ τύπου Μπάουερ που συμπλέκεται για πασσάλωμα |
| Εφαρμογή | Θεμελιώδης εξοπλισμός με τρύπα |
| Ονομα | Τερματικός σύνδεσμος |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo |
| Εφαρμογή | Βουάερ Σόιλμεκ IMT Mait Casagrane πλατφόρμες στοίβωσης Kelly Bar |
| Μέγεθος | 355 406 470 508 kelly bar ανάγκη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρήση | Εγκατάσταση περιστρεφόμενης συσκευής συσσώρευσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Εργαλεία Διάτρησης Κατασκευών Εγγύηση Ποιότητας Kelly Bar |
| τύπος | Συμπλέκτης / τριβή / συνδυασμός |
| Βάθος διάτρησης | 40-120 μέτρα |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 6003000mm |
| Name | Terminal Joint |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 355 406 470 508 kelly bar need |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα προϊόντος | Μπάρα Kelly Interlocking and Frictional |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 13 μ. |
| Εγγύηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |