| Ονομασία | Κουρέματα |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 124-25-630 |
| Type | or Customerized |
| Ονομασία | Γυρίζοντας συμπεριφορά |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| Τύπος | ή Customerized |
| Ονομα | άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | 60si2mn |
| Υψος | 410mm |
| Βάρος | 70 κιλά |
| Εφαρμογή | Πυρηνική μηχανή τρυπαντικής |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Height | 410mm |
| Weight | 70KGS |
| Εφαρμογή | Πυρηνική μηχανή τρυπαντικής |
| τύπος | Βαρέλι πυρήνων με τα δόντια σφαιρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | θεμέλιο από χαλίκι |
| Υλικό | Q355D |
| Χρήση | Ροταριακή μηχανή γεώτρησης |
| Χαρακτηριστικό | κατάλληλο για σκληρό έδαφος |
| τύπος | Βαρέλι πυρήνων με τα δόντια σφαιρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | θεμέλιο από χαλίκι |
| Υλικό | Q355D |
| Χρήση | Ροταριακή μηχανή γεώτρησης |
| Χαρακτηριστικό | κατάλληλο για σκληρό έδαφος |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Εφαρμογή | Τρύπα γεώτρησης θεμέλιας |
| Length | Up to 80M |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Product name | damping spring for Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Υπόθεση | 100% καινούργιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πελάτης |
| Ονομασία του προϊόντος | tremie σωλήνας |
|---|---|
| Material | Q235B |
| Διάμετρος | 8'10'12' |
| Application | Contrete Pour construction |
| Διάμετρος | μέχρι 300mm |
| Ονομα | άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | 60si2mn |
| Εφαρμογή | Περιστροφικό γεωτρύπανο Bauer Soilmec Mait IMT |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα και εργοστασιακές τιμές |
| Υψος | 480 χιλιοστά |