| Χρήση | σωρό θεμελίωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Τρίξιμο Kelly Bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 63 μ. |
| Μέγιστη Διάμετρος | 3000 χλστ |
| Τύπος κλειδώματος | Τρίξιμο |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριού | Τρίξιμο |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Q355d |
|---|---|
| υπηρεσία | OEM ODM, Προσαρμοσμένο OEM |
| Όνομα προϊόντος | ίδρυμα Χύτευση |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λουστρώνει, βάφει. |
| Πιστοποίηση | ISO9001 (2000) |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Οδηγός θήκης |
| Max Drilling depth | 75m |
| Μέγιστη Διάμετρος | ΟΔ 620-OD2500mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| Εφαρμογή | Συσσώρευση ιδρύματος |
|---|---|
| Διάμετρος τρυπανιού | 600-2500 |
| Υλικό | υψηλής ποιότητας ανθρακούχο χάλυβα |
| OEM/ODM | Διαθέσιμος |
| Πάχος | 1630mm |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Τύπος μηχανής | Εξοπλισμός γεώτρησης |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κύλινδρο τουργκόρ |
| Κλειστή λέξη | Κύλινδρο τουργκόρ |
| for | undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Το ενιαίο περίβλημα τρυπανιών τοίχων μερών μηχανημάτων οικοδόμησης που τρυπήθηκε συσσώρευση του ιδρύ |
| λέξη-κλειδί | Μονό τοίχωμα Μονό σειρά κυψελών σειρά Bored στοίβας |
| Για | Βαρετή στοίβα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πελάτης |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Το ενιαίο περίβλημα τρυπανιών τοίχων μερών μηχανημάτων οικοδόμησης που τρυπήθηκε συσσώρευση του ιδρύ |
| Υλικό | Q355B |
| υπηρεσία | Κατασκευαστής |
| Εφαρμογή | κολάρο θεμελίωσης |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πελάτης |