| Τόπος καταγωγής | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλη μάρκα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ονομα | SR220 OD445 kelly bar Ανταλλακτικά Μηχανημάτων Κατασκευών Αλληλοκλείδωμα στήλης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Υλικό | καρβίδιο βολφραμίου, 42 Crmo |
|---|---|
| Εφαρμογή | σωρό θεμελίωσης |
| Σκληρότητα | 45-55 ώρες |
| Κατάσταση | 100% Καινούργιο |
| OEM | Διαθέσιμος |
| Type | Core barrel |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | customized |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Χρήση | Οδική κατασκευή υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Τρίξιμο Kelly Bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 120 εκατομμύρια |
| Μέγιστη Διάμετρος | 3000 χλστ |
| Τύπος κλειδώματος | Τρίξιμο Kelly Bar |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 78m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριού | Ενδασφάλιση |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Alloy steel |
| keyword | single wall casing series |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ζητείται πελάτης |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Q345B |
| keyword | single wall casing series |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Χρήση | σωρό θεμελίωσης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | μπάρα kelly τριβής |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 54m |
| Μέγιστη Διάμετρος | 1500 mm |
| Τύπος κλειδώματος | Τρίξιμο |
| Χρήση | Foundation Bored Pile |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Τρίξιμο Kelly Bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 43 μ. |
| Μέγιστη Διάμετρος | 3000 χλστ |
| Τύπος κλειδώματος | Τρίξιμο |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | αλληλοσυνδεόμενη μπάρα Kelly |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 80μ. |
| Μέγιστη Διάμετρος | 3000 χλστ |
| Τύπος κλειδώματος | Συμπλοκή |