| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Μέγιστη Διάμετρος | 2900 χιλιοστά |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| Άλλος τύπος | Β47K20H, Β47K19H, Β47K17H, 3050, 3060, 3065 |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| Κλειστή λέξη | Πρωτεύον |
| for | kelly bar |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Προσαρμοσμένος |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανήματα κατασκευής |
| Material | Alloy steel |
| Κλειστή λέξη | ενιαία σειρά περιβλημάτων τοίχων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Απαιτείται πελάτης |
| Όνομα προϊόντος | ίδρυμα Χύτευση |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λουστρώνει, βάφει. |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Q355d |
| Πιστοποίηση | ISO9001 (2000) |
| υπηρεσία | OEM ODM, Προσαρμοσμένο OEM |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Χρώμα | Κίτρινο, μπλε, προσαρμοσμένο, λευκό |
| Πιστοποίηση | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Όνομα προϊόντος | θραυστήρας πασσάλων, θραυστήρας πασσάλων, κόφτης πασσάλων, θραυστήρας βράχων |
|---|---|
| Μέγιστος αεραγωγός υδραυλικού κυλίνδρου | 180 χλστ |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 1700-1850 χλστ |
| Μέγιστη πίεση ράβδου διάτρησης | 690 KN |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 12-50T |
| Ονομα | Ένωση στροφέων |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| τύπος | 20Τ 30Τ 40Τ 50Τ |
| Χρήση | Απομάκρυνση από την κολλητική μπάρα Kelly. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |