| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Q355d |
|---|---|
| υπηρεσία | OEM ODM, Προσαρμοσμένο OEM |
| Όνομα προϊόντος | ίδρυμα Χύτευση |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λουστρώνει, βάφει. |
| Πιστοποίηση | ISO9001 (2000) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Q355d |
|---|---|
| υπηρεσία | OEM ODM, Προσαρμοσμένο OEM |
| Όνομα προϊόντος | ίδρυμα Χύτευση |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Λουστρώνει, βάφει. |
| Πιστοποίηση | ISO9001 (2000) |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |
| Όνομα προϊόντος | Kelly Rod Kelly bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Στοιχείο | 3 |
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 14 μ. |
| Εγγύηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |
| Όνομα προϊόντος | θραυστήρας πασσάλων, θραυστήρας πασσάλων, κόφτης πασσάλων, θραυστήρας βράχων |
|---|---|
| Μέγιστος αεραγωγός υδραυλικού κυλίνδρου | 180 χλστ |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 1700-1850 χλστ |
| Μέγιστη πίεση ράβδου διάτρησης | 690 KN |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 12-50T |
| Τόπος καταγωγής | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλη μάρκα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ονομα | Ένωση στροφέων |
| Αριθμός τμημάτων | 3/4/5 |
| Υλικό | 35CrMo |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 14 μέτρα |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Application | foundation pilling |
| Άλλο όνομα | Ο Μπάουερ αλληλοσυνδέεται με την μπάρα Κέλι. |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πρότυπος Bauer χωρίς ραφή σωλήνων σωλήνων ζεύξης από χάλυβα διπλού τοιχώματος Άρθρωση περιβλήματος γ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |