| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Τύπος | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Name | Bauer Swivel joint |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Τύπος | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Ονομασία | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| Τύπος | 25t 30t 40t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 14 μέτρα |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Application | foundation pilling |
| Άλλο όνομα | Ο Μπάουερ αλληλοσυνδέεται με την μπάρα Κέλι. |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Πακέτο | Περίπτωση |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | υψηλής ποιότητας ανθρακούχο χάλυβα |
| Χρώμα | Άλλα χρώματα |
| τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Πακέτο | Περίπτωση |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | υψηλής ποιότητας ανθρακούχο χάλυβα |
| Χρώμα | Άλλα χρώματα |
| Τόπος καταγωγής | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλη μάρκα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ονομα | SR220 OD445 kelly bar Ανταλλακτικά Μηχανημάτων Κατασκευών Αλληλοκλείδωμα στήλης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |