| Warranty | 6 months |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling |
| Εγγύηση | 6 Μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα tremie |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι Μπάουερ τύπου Μπάουερ που συμπλέκεται για πασσάλωμα |
| Εφαρμογή | Bauer Sany XCMG Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| Βαθμό γεώτρησης | 1060m |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| Τύπος επεξεργασίας | Επεξεργασία σε θερμό και σφυρηλάτηση |
| Όνομα προϊόντος | Kelly Rod Kelly bar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Στοιχείο | 3 |
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 14 μ. |
| Εγγύηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |
| Τόπος καταγωγής | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλη μάρκα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ονομα | ράβδος κελλίου διάτρησης αλληλομανδαλώσεως |
| λέξη-κλειδί | ράβδος κελλίου διάτρησης αλληλομανδαλώσεως |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Rexroth motor |
| Type | A2FM90/61W-VAB010 |
| material | cast iron |
| Εγγύηση | 6 Μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα tremie |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι Μπάουερ τύπου Μπάουερ που συμπλέκεται για πασσάλωμα |
| Εφαρμογή | Bauer Sany XCMG Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Drill rod extension |
| Κλειστή λέξη | Επέκταση ράβδου τρυπανίου |
| for | kelly bar |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| τύπος | Εργαλεία βράχου με τρυπάνι |
|---|---|
| Εφαρμογή | βαριεστημένο θεμέλιο πασσάλων |
| Υλικό | Πλάκα από χάλυβα Q355d |
| OEM | διαθέσιμη, υπηρεσία cOem αποδεκτή |
| Κουτί Kelly | 130.150.200.250 |
| Όνομα προϊόντος | tremie σωλήνας |
|---|---|
| Υλικό | Q235b |
| Διάμετρος | 219/258/260/288/300mm 8'10'12' |
| Εφαρμογή | κατασκευή πασσάλων |
| Διάμετρος | μέχρι 300mm |