| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπλέκτες Kelly Bar & Friction Kelly Bar για τρυπήσεις σε στρώσεις άμμου / χαλίκι / πετρώματος |
| Τύπος | Ενσωματωμένη / τριβή |
| Drilling depth | 20-120m |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπλέκτης / Φραγματική ράβδος Kelly |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Βάρος | 5-20t |
| Όνομα προϊόντος | Μπάρα Kelly Interlocking and Frictional |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 13 μ. |
| Εγγύηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |
| Ονομα | Κάδος βράχου εργαλείων διάτρησης |
|---|---|
| Υλικό | Q355C |
| Διάμετρος | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| δόντια | Δόντια από σφαίρα/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρήση | Τρύπα γεώτρησης θεμέλιας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | Συμπλέκτες Kelly Bar & Friction Kelly Bar για τρυπήσεις σε στρώσεις άμμου / χαλίκι / πετρώματος |
| τύπος | Ενσωματωμένη / τριβή |
| Βάθος διάτρησης | 20120m |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ονομασία | Κιβώτιο του Kelly |
| Διάμετρος | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Product Name | Interlocking And Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 13m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπλέκτης / Φραγματική ράβδος Kelly |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Ονομα | κάδος κοχλία |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμα χρώματα |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | υψηλής ποιότητας ανθρακούχο χάλυβα |
| Τόπος καταγωγής | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλη μάρκα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ονομα | Ένωση στροφέων |
| Αριθμός τμημάτων | 3/4/5 |
| Υλικό | 35CrMo |