| Χρήση | Εργαλεία διάτρησης θεμελίωσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | Εργαλεία διάτρησης θεμελίωσης Kelly Bar 4X13m για εξοπλισμό διάτρησης Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD |
| τύπος | Ενσωματωμένη / τριβή |
| Βάθος διάτρησης | 20120m |
| Ονομασία | Κουβάς εδάφους |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Προσαρμοσμένος |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Τύπος | Συμπλέκτης / τριβή / συνδυασμένη ράβδος Kelly |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Χρήση | Εκμετάλλευση μεταλλεύματος, βαθύτατη εκμετάλλευση, οδός, γέφυρα, εργαλεία γεωτρήσεων |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Πακέτο | Περίπτωση |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | χάλυβας, υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Μέγεθος | Προσαρμογή |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Εγγύηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |