| Εφαρμογή | Μηχανές για την κατασκευή ή την επεξεργασία οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Τύπος | ή εξατομικευμένο, Bucket Teeth, αλληλοσυνδεόμενα ή τριβή Kelly bar, Kelly Bar, κουβάς bits για τρυπε |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Local Service Location | Malaysia |
| Όνομα | Τελική ένωση |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 355 406 470 508 kelly ανάγκη φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα tremie |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι τύπου interlocking kelly bar για Piling |
| Applicathion | Για τη συσσώρευση των εγκαταστάσεων γεώτρησης για τη διάτρηση στην πυκνούς άμμο, το αμμοχάλικο και τ |
|---|---|
| Τμήματα του Kelly | Φραγμός του Kelly 3-4 τμήματα |
| Τύπος | ή Customerized, δόντια κάδων, ενδασφάλιση ή kelly τριβής φραγμός, φραγμός του Kelly, κομμάτια κάδων |
| Κατάλληλες εγκαταστάσεις γεώτρησης | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande και περισσότεροι… |
| Θέση τοπικής υπηρεσίας | Μαλαισία |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Τμήματα Κέλι | Κέλι μπάρα 3-4 τμήματα |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Φιλιππίνες |
| Όνομα | Ρουλεμάν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 010 30 500 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 76m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 72.5m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 69 μέτρα |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριού | Τρίξιμο |
| Product Name | Attach Disc Spring Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 3/4/5 |
| The First Section Length | 5-25m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Pressure form | Interlocking |