| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Q345B |
| keyword | single wall casing series |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| name | casing series shoe adapter driver piling rig parts construction machine |
| keyword | piling rig machine parts |
| Application | All the construction sites |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανήματα κατασκευής |
| Material | Alloy steel |
| Κλειστή λέξη | ενιαία σειρά περιβλημάτων τοίχων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Απαιτείται πελάτης |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Χρώμα | Κίτρινο, μπλε, προσαρμοσμένο, λευκό |
| Πιστοποίηση | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κύλινδρο τουργκόρ |
| Κλειστή λέξη | Κύλινδρο τουργκόρ |
| for | undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο οικοδομής |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΗΣ ΙΖΗΜΑΤΩΝ |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνας |
| Η μέγιστη ικανότητα επεξεργασίας λάσπης φθάνει | 120m3/h |
| Εγκατεστημένη σύνολο δύναμη | 11kw, των οποίων η αντλία λάσπης 15kw μόνος-διατίθεται |
| Όνομα προϊόντων | θραυστήρας πασσάλων, θραυστήρας πασσάλων, κόφτης πασσάλων, θραυστήρας βράχων |
|---|---|
| Μέγιστο storke του υδραυλικού κυλίνδρου | 180mm |
| Σειρά της διαμέτρου σωρών | 17001850mm |
| Μέγιστη πίεση ράβδων τρυπανιών | 690KN |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 12-50T |
| Όνομα προϊόντων | διακόπτης σωρών, θραυστήρας σωρών, κόπτης σωρών, διακόπτης βράχου |
|---|---|
| Μέγιστο storke του υδραυλικού κυλίνδρου | 180mm |
| Σειρά της διαμέτρου σωρών | 17001850mm |
| Μέγιστη πίεση ράβδων τρυπανιών | 690KN |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 12-50T |
| Όνομα προϊόντων | θραυστήρας πασσάλων, θραυστήρας πασσάλων, κόφτης πασσάλων, θραυστήρας βράχων |
|---|---|
| Μέγιστο storke του υδραυλικού κυλίνδρου | 180mm |
| Σειρά της διαμέτρου σωρών | 17001850mm |
| Μέγιστη πίεση ράβδων τρυπανιών | 690KN |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 12-50T |