| Υλικό | Q355C |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συσσωρεύοντας την τρυπώντας με τρυπάνι τρύπα εγκαταστάσεων γεώτρησης τα εργαλεία επεκτείνονται στο μ |
| Κιβώτιο του Kelly | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Όνομα | Βαρέλι πυρήνων εργαλείων διατρήσεων με τα δόντια σφαιρών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Nude |
| Όνομα | C31 βράχος teech |
|---|---|
| Υλικό ακρών | καρβίδιο βολφραμίου |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρυπώντας τρυπάνι κάδων |
| Τύπος διαδικασίας | Σφυρηλατημένο κομμάτι |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Ετικέτα | Γεωργία |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός τρύπωσης θεμελιωδών τρυπών |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 55m |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | IMT |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | κωνικό τρυπάνι |
| Max Drilling depth | 76m |
| Υπερβολικό | 600-1500 χιλιοστά |
| Teeth Number | 10-31 |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Σκληρότητα | HRC43-47 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 55hrc |
| Υπόθεση | 100% Νέο |
| Oem | available |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | HRA40 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Σκληρότητα | 43hrc |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Oem | available |
| other type | 3050, 3060, 3065 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | εξαγόμενη τυποποιημένη συσκευασία, ξύλινη περίπτωση |