| Όνομα προϊόντων | διακόπτης σωρών, θραυστήρας σωρών, κόπτης σωρών, διακόπτης βράχου |
|---|---|
| Μέγιστο storke του υδραυλικού κυλίνδρου | 180mm |
| Σειρά της διαμέτρου σωρών | 17001850mm |
| Μέγιστη πίεση ράβδων τρυπανιών | 690KN |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 12-50T |
| βάση | ΓΑΤΑ 336D |
|---|---|
| Engine | CAT 3126 |
| Modle | soilmec SR40 |
| Depth | 44-55m |
| Διάμετρος τρυπανιού | 1.2m |
| Όνομα | Ρουλεμάν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 124-25-630 |
| Τύπος | ή Customerized |
| Ονομασία | Κουρέματα |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 124-25-630 |
| Type | or Customerized |
| Βάση | ΓΑΤΑ |
|---|---|
| Μηχανή | ΓΑΤΑ |
| Πρότυπο | 280D |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 85m |
| Ανώτατη διάτρυση Diammeter | 2500mm |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα tremie |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Όνομα προϊόντος | αλληλοσυνδεόμενη μπάρα Kelly για Piling |
| Όνομα | Λάστιχο απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 620*500*60 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα | Κάδος βράχου εργαλείων διατρήσεων |
|---|---|
| Υλικό | Q355C |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |
| Όνομα | Ένωση στροφέων |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Τύπος | 20T 30T 40T 50T |
| Χρήση | Συσσώρευση που απελευθερώνονται και σύνδεση φραγμών του Kelly |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα | Πιάτο νερού |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 377 406 470 508 kelly ανάγκη φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |