| Type | Drilling tools |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Color | customize |
| Oem | available |
| OEM/ODM | Καλώς ήρθατε. |
| Ετικέτα | Γεωργία, Τεγκ, Ζουμλίον, XCMG |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,Online support |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig Bauer BG25 |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Warranty | 6 months |
| Υπερβολικό | 394mm |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Βάρος | 13500 κιλά |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ενδρ. υποστήριξη |
| Condition | New |
|---|---|
| Weight | 85000kgs |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ενδρ. υποστήριξη |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα | kelly οδηγός για τα περιστροφικά μέρη μηχανών κατασκευής ανταλλακτικών εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Υλικό | Q355C |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συσσώρευση των τρυπώντας με τρυπάνι εργαλείων τρυπών εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Κιβώτιο του Kelly | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Όνομα | Κάδος Belling εργαλείων διατρήσεων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Nude |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Βαθμό γεώτρησης | 58000 ((MM) |
| Weight | 78T |
| Τύπος μηχανής | SR80C |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Το ενιαίο περίβλημα τρυπανιών τοίχων μερών μηχανημάτων οικοδόμησης που τρυπήθηκε συσσώρευση του ιδρύ |
| Material | Q345B |
| Κλειστή λέξη | Μονόπετρα περίβλημα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Προσαρμοσμένος |