| Ονομασία του προϊόντος | Χρησιμοποιημένος συσσωρεύοντας την εγκατάσταση γεώτρησης |
|---|---|
| Brand | CRRC |
| Model | 280 |
| Υπόδομα | CAT336D |
| Engine | CAT C9 Elec Injection |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT |
| Πλεονέκτημα | Υψηλής ποιότητας |
| Height | 480mm |
| Όνομα | Άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Εφαρμογή | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων Soilmec Mait IMT Bauer |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |
| Ύψος | 410mm |
| Όνομα προϊόντων | Σωλήνας Tremie Contrete |
|---|---|
| Υλικό | Q235B |
| Διάμετρος | 8 ' 10 ' 12» |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Contrete Pour |
| Εξαρτήματα | Χοάνη, συνδέσεις, πιάτο στροφής |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Μηχανή | ΠΕΣ ή αυτοσχέδια |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 400mm2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Engine | CAT or Selfmade |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 400mm2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Όνομα | Ένωση στροφέων τύπων Bauer |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Τύπος | 25T 30T |
| Εσωτερικό ρουλεμάν | SKF, FAG |
| Εφαρμογή | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Όνομα | Ένωση στροφέων τύπων Bauer |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Τύπος | 25T 30T |
| Εσωτερικό ρουλεμάν | SKF, FAG |
| Εφαρμογή | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Υλικό | Q355B+35CrMo+27SiMn |
|---|---|
| Outer Pipe Dimeter | 340mm-580mm |
| Length per section | 13m-18m |
| Drilling Depth | 36m-110m |
| Rated Torque | 120kn.m-400kn.m |
| Features | Non-slip handle, lightweight, durable |
|---|---|
| Application | Foundation Drilling |
| Usage | Tightening and loosening bolts and screws |
| Rig Model | BG24 /BG36/XR220/AF180/SR360 |
| Size | 200*200 |