| Υλικό | χυτοσίδηρο |
|---|---|
| Brand | JIETAIHONGLI |
| Υπόθεση | Ωραίο. |
| Name | Pump |
| Εφαρμογή | εξοπλισμός |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 85 |
| Weight | 55T |
| Machine type | CAT336D |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα και εργοστασιακές τιμές |
| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| Ονομασία | Οδηγός θήκης |
| material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1300mm |
| Length | 3m |
| Thickness | 40mm |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | προστατεύστε το περίβλημα |
| Material | Q345B |
| Υπερβολικό | OD2000mm |
| Length | 1800mm |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | surface casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1200/1120mm |
| Length | 2m |
| Όνομα | επίπεδο teech |
|---|---|
| εφαρμογή | συσσώρευση του ιδρύματος |
| υλικό | Χάλυβας άνθρακα, καρβίδιο βολφραμίου, 42CrMo |
| Τύπος διαδικασίας | Σφυρηλατημένο κομμάτι |
| Δόντια | BFZ80 εδαφολογικά δόντια, εδαφολογικά δόντια BFZ72, δόντια BFZ72 bauer |
| όνομα | επίπεδη τεχνολογία |
|---|---|
| Εφαρμογή | θεμελίωση πασσάλων |
| Υλικό | Ανθρακούχο Χάλυβας, Καρβίδιο Βολφραμίου, 42CrMo |
| Δόντια | BFZ80 Soil Teeth, BFZ72 Soil Teeth, BFZ72 Bauer δόντια |
| Υλικό σώματος | 42CrMo + καρβίδιο βολφραμίου |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμοποιημένος συσσωρεύοντας την εγκατάσταση γεώτρησης |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | CRRC |
| Πρότυπο | 280 |
| Σύστημα προσγείωσης | CAT336D |
| Μηχανή | ΓΑΤΑ γ-9 έγχυση Elec |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμοποιημένος συσσωρεύοντας την εγκατάσταση γεώτρησης |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | CRRC |
| Πρότυπο | 280 |
| Σύστημα προσγείωσης | CAT336D |
| Μηχανή | ΓΑΤΑ γ-9 έγχυση Elec |