| Όνομα προϊόντων | Ενδασφάλιση και της τριβής φραγμός του Kelly |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| Το πρώτο μήκος τμημάτων | 13m |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Εφαρμογή | μετα σκάβοντας μηχανή τρυπών, μεγάλο ιδρύματος σωρών caliber |
| Χρήση | Τρύπα στο βάθρο |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 47m |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| Τύπος κλειδαριού | Τρίξιμο |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριού | Τρίξιμο |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Ονομασία | Οδηγός Kelly για το περιστρεφόμενο εξοπλισμό γεωτρήσεων ανταλλακτικά κατασκευαστικών μηχανών εξαρτήμ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Υλικό | 16Mn για το τρυπάνι· 16Mn/35CrMo για την ράβδο κέλλυ· Q235 για τον σωλήνα τρυπών |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πελάτης |
| Υλικό | 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το σωλήνα tremie |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα | kelly οδηγός για τα περιστροφικά μέρη μηχανών κατασκευής ανταλλακτικών εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το σωλήνα tremie |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα | kelly οδηγός για τα περιστροφικά μέρη μηχανών κατασκευής ανταλλακτικών εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρ |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| Τύπος | ή Customerized |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |