| Θέση προέλευσης | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλο εμπορικό σήμα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Όνομα | Kelly SR220 OD445 στήλη συναρμολογήσεων μερών μηχανημάτων κατασκευής φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το σωλήνα tremie |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όρος | 100%new |
| Τόπος προέλευσης | Σάντονγκ, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλη μάρκα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Κατάλληλη μάρκα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 6 months |
| Υλικό | Q345B, ST52.2, 27SIMn, 35CrMo με ειδική θερμική επεξεργασία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | αλληλοσυνδεόμενες ράβδους Kelly |
| Εφαρμογή | τρύπα διάτρησης πασσάλων οπής θεμελίωσης |
| Τύπος | ή Customerized, interlocking ή τριβής Kelly bar |
| Βάθος διάτρησης | 44μ 55μ |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 101m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Ονομασία του προϊόντος | Το Square Kelly Bar. |
|---|---|
| Element | 3 |
| The First Section Length | 9m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |
| Όνομα | Ρουλεμάν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 010 25 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Product Name | Square Kelly Bar |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| The First Section Length | 10m |
| Εγγύηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |