| βάση | ΓΑΤΑ 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Μοντέλο | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Προσαρμοσμένος |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ονομασία | Κιβώτιο του Kelly |
| Διάμετρος | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Τόπος προέλευσης | Σάντονγκ, Κίνα |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ονομασία | Οδηγός Κέλλυ |
| material | 35CrMo |
| Warranty | 3 months |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός τρυπών ιδρύματος |
|---|---|
| Μηχανή | ΓΑΤΑ |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 61M |
| Ανώτατη διάτρυση Diammeter | 1500mm |
| Εμπορικό σήμα | Soilmec |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός τρύπωσης θεμελιωδών τρυπών |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Max Drilling Depth | 77M |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Ετικέτα | Γεωργία |
| Υλικό | steel/35 CrMo |
|---|---|
| Τύπος | 25T 30T 40T |
| Εσωτερικό ρουλεμάν | SKF, FAG |
| πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |
| Εξουσιοδότηση | 3 μήνες |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Spearhead |
| Material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| Ονομασία | Τροχαλία |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Size | 400mm |
| Type | or Customerized |
| Ονομασία | Τροχαλία |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |