| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| Name | Rubber damping |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Color | Customized |
| Application | Drilling |
|---|---|
| 21212 | 654654 |
| Surface Treatment | Polishing |
| 64654 | 65456465 |
| Τύπος σύνδεσης | Με νήματα |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 36m |
| Ανώτατο Diammeter | 2500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Όνομα | Ρουλεμάν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 010 25 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Εφαρμογή | Μηχανές για την κατασκευή ή την επεξεργασία οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Τύπος | Συμπλέκτης / τριβή / συνδυασμένη ράβδος Kelly |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα trem |
| Name | Kelly Guide frame |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Kelly Bar of rotary drilling rig |
| Colour | customized |
| Διάμετρο | 500 χιλιοστά |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 377 406 470 508 kelly bar need |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΥΛΙΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ |
| Name | Capel |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | OD 20-60mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools |
| Type | Interlocking |
| Drilling Depth | 30-140m |
| Advange | Factory |
| Όνομα | Συσσώρευση kelly εργαλείων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων εργαλείων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατ |
|---|---|
| Τύπος | Τρυπάνια |
| Συσκευασία | Κιβώτιο |
| Υλικό | υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |