| Όνομα | Άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Ύψος | 500mm |
| Βάρος | 71KGS |
| Εφαρμογή | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων Soilmec Mait IMT Bauer |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Υψόμετρο | 600 χιλιοστά |
| Βάρος | 72KGS |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όρος | 100%new |
| Τύπος μηχανών | για την περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων οικοδόμησης ιδρύματος, συσσώρευση |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| όνομα | kelly οδηγός για τα περιστροφικά μέρη μηχανών κατασκευής ανταλλακτικών εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα | Άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Εφαρμογή | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων Soilmec Mait IMT Bauer |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |
| Ύψος | 410mm |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide Frame for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Προσαρμοσμένος |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Height | 410mm |
| Weight | 70KGS |
| Εφαρμογή | Πυρηνική μηχανή τρυπαντικής |
| Ονομα | Τύπος Περιστρεφόμενη άρθρωση |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Τύπος | 25T 30T |
| Εσωτερικό ρουλεμάν | SKF, FAG |
| Εφαρμογή | Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Υλικό | 16Mn |
|---|---|
| Type | 25T 30T 40T |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Warranty | 6 months |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 14 μέτρα |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |