| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας σύνδεση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Τηλεσκοπικός ενδασφαλίζοντας του Kelly φραγμός του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων ράβδων π |
| Βάθος διάτρυσης | 20100M |
| Διάτρυση Diammeter | 4003000mm |
| Εφαρμογή | Διάτρηση βράχου, μεγάλο ιδρύματος σωρών caliber |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Product name | Kelly Bar damping spring |
| Condition | 100%new |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πελάτης |
| Χρήση | Σχεδιασμός ορυκτών σωλήνων |
|---|---|
| Product name | Foundation Kelly Bar |
| Lock Type | Foundation |
| στοιχεία | 3/4/5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Usage | Construction Piling Hole |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | αλληλοσυνδεόμενη μπάρα Kelly |
| Max Drilling depth | 30m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Τύπος κλειδαριού | Ίδρυμα |
| Usage | Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product name | Foundation Kelly Bar |
| Lock Type | Foundation |
| Elements | 3/4/5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Χρήση | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπα ιδρύματος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Συμπλεκόμενο μπαρ Kelly |
| Τύπος | Ενδασφάλιση/της τριβής |
| Βάθος διάτρυσης | 20120m |
| Χρήση | σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 40M |
| Ανώτατο Diammeter | 2500mm |
| τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας σύνδεση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Συμπλεκόμενο μπαρ Kelly |
| Βάθος διάτρυσης | 10100m |
| Διάτρυση Diammeter | 3003000mm |
| Advange | Εργοστάσιο |
| Name | Swivel joint |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Type | 20T 30T 40T 50T |
| Χρήση | Απομάκρυνση από την κολλητική μπάρα Kelly. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Type | Interlocking |
| Βαθμό γεώτρησης | 20120m |