| Usage | Rotary Piling Rig Spares |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Βαθμό γεώτρησης | 10100M |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 4003000mm |
| Advange | Factory |
| Condition | New |
|---|---|
| Μάρκα | JTHL |
| Application | Work With Rotary Drilling Rig |
| Quality | Reliable Highest |
| Pressure From | Interlocking , Friction, Combined |
| Condition | New |
|---|---|
| Μάρκα | JTHL |
| Application | Work With Rotary Drilling Rig |
| Quality | Reliable Highest |
| Πίεση από | Ενσωματωμένο, τριβή, συνδυασμένο |
| Όνομα | Ένωση στροφέων |
|---|---|
| Υλικό | σφυρηλατημένο κράμα steel/35 CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Τύπος | 20T 30T 40T 50T |
| Χρήση | Συσσώρευση που απελευθερώνονται και σύνδεση φραγμών του Kelly |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων που ενδασφαλίζει το φραγμό του Kelly |
|---|---|
| Το πρώτο τμήμα Diammeter | 440mm |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 80M |
| Ροπή | 400kNm |
| Χρήση | Τρυπώντας με τρυπάνι εφεδρείες εξοπλισμού τρυπών ιδρύματος σωρών |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | τετραγωνικό κεφάλι |
| keyword | Square Head |
| for | kelly bar |
| Material | Carbon Steel |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Drill rod extension |
| Κλειστή λέξη | Επέκταση ράβδου τρυπανίου |
| for | kelly bar |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | 377 406 440 470 508 |
| Βάρος | 100 κιλά |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| Κλειστή λέξη | Πρωτεύον |
| for | kelly bar |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Προσαρμοσμένος |
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Βαθμό γεώτρησης | 60 μέτρα |
| Drilling Diammeter | 3000mm |
| Processing type | Hot treatment and forging |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |