| Χρήση | Εργαλεία διατρήσεων ιδρύματος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Εργαλεία διατρήσεων ιδρύματος |
| Τύπος | Ενδασφάλιση/της τριβής |
| Βάθος διάτρυσης | 20120m |
| Ονομασία του προϊόντος | Ενδασφαλίζοντας kelly φραγμός |
|---|---|
| Drilling Depth | 50M |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 2500 χιλιοστά |
| Processing type | Forging,Hot treatment and forging |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Όνομα | Φραγμός του Kelly, περιστροφικός φραγμός του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | OD368mm Rock Interlocking και τριβή Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 60m |
| Μέγιστη Διάμετρος | 2500 χιλιοστά |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Enhancement Ring |
| material | 35CrMo |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Color | Customized |
| Υλικό | Q345B /27SiMn /35CrMo Με ειδική θερμική επεξεργασία |
|---|---|
| Allpication | Foundation Drilling Hole |
| Good Name | Kelly Bar |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| After-sales service provided | Video technical support, Online support, Engineers available to service machinery overseas, Field maintenance and repair service, Field installation |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Application | foundation pilling |
| Άλλο όνομα | Ο Μπάουερ αλληλοσυνδέεται με την μπάρα Κέλι. |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Τύπος | Ενσωματωμένη / τριβή |
| Drilling depth | 20-120m |
| Υλικό | Q345B / 35CrMo με ειδική θερμική επεξεργασία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Όνομα προϊόντων | Συμπλεκόμενο μπαρ Kelly |
|---|---|
| Το πρώτο μήκος τμημάτων | 14m |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Εφαρμογή | ιδρύματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |