| Όνομα προϊόντων | Φραγμός Bauer BK300/419/3/36m του Kelly ράβδων του Kelly |
|---|---|
| Στοιχείο | 3 |
| Το πρώτο μήκος τμημάτων | 14m |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Εφαρμογή | μετα σκάβοντας μηχανή τρυπών, μεγάλο ιδρύματος σωρών caliber |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 78m |
| Μέγιστη Διάμετρος | 2800 χιλιοστά |
| Τύπος κλειδαριού | Ενδασφάλιση |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας σύνδεση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Περιστροφικός πίνακας Kelly που φυτεύει τη ράβδο του Kelly με θάμνους |
| Βάθος διάτρυσης | 2080m |
| Διάτρυση Diammeter | 5003000mm |
| Εμπορικό σήμα | Jietaihongli |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τελεσκοπική διασύνδεση Kelly Rod Rotary Drilling Rig |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 4003000mm |
| Advange | Factory |
| Υλικό | 60Si2Mn |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Όνομα προϊόντων | άνοιξη απόσβεσης για τον περιστροφικό φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
| Όρος | 100%new |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή τρυπανιών που ενδασφαλίζει το φραγμό του Kelly |
|---|---|
| Βάθος διάτρυσης | 60M |
| Διάτρυση Diammeter | 2500mm |
| Εφαρμογή | Διάτρηση βράχου, μεγάλο ιδρύματος σωρών caliber |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας σύνδεση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Τηλεσκοπικός ενδασφαλίζοντας του Kelly φραγμός του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων ράβδων π |
| Βάθος διάτρυσης | 20100M |
| Διάτρυση Diammeter | 4003000mm |
| Advange | Εργοστάσιο |
| Όνομα | Κιβώτιο του Kelly συν το σωλήνα 1m |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Εφαρμογή | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων SR XR Soilmec Mait IMT Bauer |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |