| Usage | interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τμήμα οδήγησης |
| Max Drilling depth | OD30-1000mm |
| Max Diammeter | 1000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 60 μέτρα |
| Outside Diammeter | 440mm |
| Τύπος κλειδαριού | Ενδασφάλιση |
| Usage | Construction Equipment Spares |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Soilmec Bauer Casagrande Tescar Mait περιστρεφόμενη γεωτρική ράβδο χρειάζονται βαθύ θεμέλιο αλληλοσυ |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 4003000mm |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Product Name | Telescopic Interlocking Kelly Bar Kelly Rod |
|---|---|
| στοιχεία | 3-5 |
| Max Drilling Depth | Up to 100M |
| Μέγιστος διάμετρος τρυπείας | Μέχρι 3000mm |
| Application | Drilling Rigs Spares ,Pile foundation pilling |
| Υλικό | Q345B το /27SiMn το /35CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
|---|---|
| Allpication | Το εδαφολογικό στρώμα σκάβει την τρύπα |
| Καλό όνομα | Rt-3 της τριβής φραγμός του Kelly |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Χρήση | Σύνδεση εξοπλισμού σωρών ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Συνδυασμένος ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 59.5m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Interlocking& της τριβής |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Εφαρμογή | Μηχανή σκάψης τρυπών μετά το πόστο,Συγκρότημα μεγάλου διαμετρήματος |
| εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός για τρύπες θεμελίωσης |
| Όνομα προϊόντων | Soilmec βαθύ ίδρυμα ανάγκης εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων Bauer Casagrande Tescar Mait περιστρο |
|---|---|
| Βάθος διάτρυσης | Μέχρι 110m |
| Διάτρυση Diammeter | Μέχρι 3000mm |
| Βάρος | 15000kgs |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο περιστρεφόμενο γεωτρύπασμα με ενσωματωμένη μπάρα Kelly |
| Drilling Depth | 30-100m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 4003000mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |