| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 49m |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 43m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 89m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Ονομασία του προϊόντος | OD419x3x12.5m Εναρμονισμένη μπάρα Kelly |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 34M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| όνομα προϊόντων | Συμπλεκόμενο μπαρ Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 80m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| τύπος κλειδαριών | Ενδασφάλιση |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Μέγιστη Διάμετρος | 2900 χιλιοστά |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 78m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριού | Ενδασφάλιση |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | αλληλοσυνδεόμενη μπάρα Kelly |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τετράγωνο τριβής Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Μέγιστη Διάμετρος | 2500 χιλιοστά |
| Lock Type | Frictional |