| Χρήση | Ίδρυμα που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφάλιση OD377/4/12m και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 46.5 |
| Ανώτατο Diammeter | 2000mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας διάτρηση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 355 ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 40m |
| Ανώτατο Diammeter | 1000mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Οδοποιία υψηλής ταχύτητας που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD368mm ενδασφάλιση βράχου και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 40m |
| Ανώτατο Diammeter | 1800mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Οδοποιία υψηλής ταχύτητας που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD368mm ενδασφάλιση βράχου και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 60m |
| Ανώτατο Diammeter | 2500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Πλήρες Inmterlocking |
| Χρήση | Τρύπα σωρών ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 120m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Interlocking& της τριβής |
| Χρήση | Οδοποιία υψηλής ταχύτητας που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 120m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 89m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 52.5m |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 54.5m |
| Ανώτατο Diammeter | 2500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 54m |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |