| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 101m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Τρυπημένη κατασκευή σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 54m |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 32m150m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 86m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 69m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Product Name | Friction Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 70m |
| Μέγιστη ροπή | 280kNm |
| Στοιχείο | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| Όνομα | Άνοιξη δίσκων |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Τύπος | Δίσκος |
| Εφαρμογή | Φραγμός του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης Bauer |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα | Ενισχύστε |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 355 406 470 508 kelly ανάγκη φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Name | Terminal Joint |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 355 406 470 508 kelly bar need |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Διάτρηση βράχου |
| Τύπος | Kelly Customerized, ενδασφάλισης ή τριβής φραγμός, φραγμός του Kelly |