| Product Name | Drill Machine Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Drilling Depth | 60M |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 2500 χιλιοστά |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασμένος με την παλέτα χάλυβα και την ταινία αλουμινίου |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Material | Seamless Steel Tube |
| Abrasion resistance | Very High |
| Τύπος κλειδαριού | Πολλαπλή κλειδαριά |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολυκλείδωμα περιστροφικής γεωτρήσεις Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 20-100 μέτρα |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Product Name | Jietaihongli Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 58.5M |
| Μέγιστη ροπή | 260kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares Kelly Bar |
| Product Name | OD406 x4 x16.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 61.5M |
| Μέγιστη ροπή | 200kNm |
| Element | 4 |
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 16.5m |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας διάτρηση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD394mm ενδασφάλιση βράχου και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 40m |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Οδοποιία υψηλής ταχύτητας που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD419mm ενδασφάλιση βράχου και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 50m |
| Ανώτατο Diammeter | 2500mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Οδοποιία υψηλής ταχύτητας που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD406mm ενδασφάλιση βράχου και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 70m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Πλήρες Inmterlocking |
| Χρήση | Συσσώρευση της τρυπώντας με τρυπάνι κατασκευής τρυπών εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 40m |
| Ανώτατο Diammeter | 2000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Interlocking& της τριβής |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 51.5m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |