| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Piling Rig Spares Telescopic Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Χρήση | Ροταριακή συσκευή συσσώρευσης Kelly Rod |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Τύπος | Συμπλέκτης / τριβή / συνδυασμός |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 6003000mm |
| Όνομα | Κάτοχος δοντιών εργαλείων διατρήσεων βράχου για την περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πο |
|---|---|
| Συσκευασία | Κιβώτιο |
| Αριθμός κομματιών | 400pcs |
| Υλικό | υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Ονομασία | Γυρίζοντας συμπεριφορά |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| Τύπος | ή Customerized |
| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Κατάλληλες Ρίγκες | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande και άλλα... |
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Μαλαισία Φιλιππίνες |
| Όνομα | Τελική ένωση |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 355 406 470 508 kelly ανάγκη φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| Εφαρμογή | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Διάτρηση βράχου |
| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 kelly bar Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SANWARD |
| Warranty | 6 months |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα tremie |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Ονομασία του προϊόντος | σρ150 σρ200 σρ238, σρ285 σρ405 αλληλοσυνδεόμενη μπάρα Kelly Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SAN |