| Type | interlocking / friction kelly bar/combined kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Interlocking Kelly Bar Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD470x4x17m |
| Βαθμό γεώτρησης | 30-110 μέτρα |
| Αριθμός τμημάτων | Τμήματα 3-6 |
| Color | Customized |
| Χρήση | Τρύπα σωρών ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 10120m |
| Ανώτατο Diammeter | 5003000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 83m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 63m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ιδρύματα Μηχανικών Στρώσεων Μηχανή Διασύνδεσης και Τρίψης Ροτοριακής Στρώσης Ρίγκ Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλής μηχανή τρυπείας Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας σύνδεση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly ποιοτικής εγγύησης εργαλείων διατρήσεων κατασκευής |
| Τύπος | Ενδασφάλιση/της τριβής/συνδυασμένος |
| Βάθος διάτρυσης | 40120m |
| Διάτρυση Diammeter | 6003000mm |
| Usage | Foundation Construction Equipment Spares |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλής μηχανή τρυπείας Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 5003000mm |
| Torque | 100-500kNm |
| Χρήση | σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων | kelly τριβής φραγμός |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 69μ |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
| Εφαρμογή | Βουάερ Σόιλμεκ IMT Mait Casagrane πλατφόρμες στοίβωσης Kelly Bar |
| Size | OD200-2000mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |