| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| Υλικό | Q345B,16Mn για τρυπάνι. 16Mn/35CrMo για μπάρα Kelly. Q235 για σωλήνες tremie |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | BG36 Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης εξαρτήματα διάτρησης εργαλείο Kelly Bar |
| Εφαρμογή | πασσάλωμα θεμελίωσης |
| Τύπος | ή Customerized, interlocking ή τριβής Kelly bar |
| Βάθος διάτρησης | 24-75μ |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Τμήματα Κέλι | Κέλι μπάρα 3-5 τμήματα |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα και εργοστασιακές τιμές, σχεδιασμός έξι κλειδιών και εξαρτήματα με εισαγόμενα υλικά |
| Applicathion | Για τη συσσώρευση των εγκαταστάσεων γεώτρησης για τη διάτρηση στην πυκνούς άμμο, το αμμοχάλικο και τ |
|---|---|
| Τμήματα του Kelly | Φραγμός του Kelly 3-5 τμήματα |
| Τύπος | Ενδασφαλίζοντας kelly του /friction το /combined φραγμός |
| Κατάλληλες εγκαταστάσεις γεώτρησης | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande και περισσότεροι… |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός για τρύπες θεμελίωσης |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 101m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Όνομα προϊόντων | Τετραγωνικός φραγμός του Kelly |
|---|---|
| Στοιχείο | 3 |
| Το πρώτο μήκος τμημάτων | 9m |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Εφαρμογή | μετα σκάβοντας μηχανή τρυπών, μεγάλο ιδρύματος σωρών caliber |
| εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός για τρύπες θεμελίωσης |