| Applicathion | piling rigs for drilling |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 5 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Max Diammeter | 508mm |
| Lock Type | interlocking |
| Product Name | Drilling Kelly Bar 508/440mm Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Elements | 3/4/5 |
| Drilling Depth | 80M |
| Στροφή | 500kNm |
| Χρήση | Πυρήνες για την αποθήκευση αποβλήτων |
| Χρήση | Σύνδεση εργαλείων διατρήσεων ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Περιστροφικός πίνακας Kelly που φυτεύει kelly ράβδων του Kelly με θάμνους το φραγμό |
| Βάθος διάτρυσης | 2080m |
| Διάτρυση Diammeter | 5003000mm |
| Εμπορικό σήμα | Jietaihongli |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος, κίτρινος ή προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | Kelly συναρμολογήσεων ύφους Bauer σκληρός φραγμός για την εγκατάσταση γεώτρησης κατώτατων σωλήνων ιδ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Όρος | 100%new |
| Τύπος επεξεργασίας | Σφυρηλατημένο κομμάτι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Θέση προέλευσης | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλο εμπορικό σήμα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Όνομα | Μεγάλος μεγάλος εξαιρετικά-ανθεκτικός βασικός πίνακας κλειδαριών ειδικός για το φραγμό του Kelly σωλ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα tremie, |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Ονομασία του προϊόντος | Μπάουερ στυλ Kelly μπαρ πελάτης χρώμα μπλε |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig |
| Χρήση | Σύνδεση εργαλείων διατρήσεων ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | SWDM 160 το /200/220/260 που συσσωρεύει τις εγκαταστάσεις γεώτρησης που ενδασφαλίζουν και τους της τ |
| Διάτρυση Diammeter | 4002500mm |
| Εμπορικό σήμα | Jietaihongli |
| Υλικό | Q345B, r27SiMn, 35CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το σωλήνα tremie |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα | Η τελική κοινή ενισχύοντας εγκατάσταση γεώτρησης για kelly το φραγμό που συσσωρεύει την εγκατάσταση |