| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πελάτης |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός για τρύπες θεμελίωσης |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 63m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Στοιχεία | 4/5/6 |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας σύνδεση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly ποιοτικής εγγύησης εργαλείων διατρήσεων κατασκευής |
| Τύπος | Ενδασφάλιση/της τριβής/συνδυασμένος |
| Βάθος διάτρυσης | 40120m |
| Διάτρυση Diammeter | 6003000mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Όνομα προϊόντων | Φραγμοί του Kelly για την εγκατάσταση γεώτρησης Casagrande |
| Εφαρμογή | συσσώρευση ιδρύματος |
| Θέση προέλευσης | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλο εμπορικό σήμα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| όνομα | ενδασφαλίζοντας kelly μέρη εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων μηχανημάτων κατασκευής φραγμών |
| Λέξη κλειδί | Συμπλεκόμενο μπαρ Kelly |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| όνομα | Ρουλεμάν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 010 25 400 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση |
| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 kelly bar Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SANWARD |
| Χρήση | Οδοποιία υψηλής ταχύτητας που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD482 ενδασφάλιση βράχου χιλ. και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 100m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Πλήρες Inmterlocking |