| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας σύνδεση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Τηλεσκοπικός ενδασφαλίζοντας του Kelly φραγμός του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων ράβδων π |
| Βάθος διάτρυσης | 20100M |
| Διάτρυση Diammeter | 4003000mm |
| Εφαρμογή | Διάτρηση βράχου, μεγάλο ιδρύματος σωρών caliber |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας σύνδεση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός OD440mm του Kelly |
| Βάθος διάτρυσης | 10100m |
| Διάτρυση Diammeter | 3003000mm |
| Advange | Εργοστάσιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | αφρισμένο πλαστικό ταινιών |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 150 |
| Τόπος καταγωγής | Shandong Κίνα |
| Μάρκα | JTHL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | από την ταινία PE |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | Western Union, MoneyGram, T/T, L/C, |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5SETS/WEEKS |
| Τόπος καταγωγής | Σουγκουάνγκ, Σαντόνγκ, Κίνα |
| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| Τύπος | 25T 30T |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| name | friction kelly bar drilling |
| keyword | friction kelly bar drilling |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πελάτης |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| Βαθμό γεώτρησης | 1060m |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| Τύπος επεξεργασίας | Επεξεργασία σε θερμό και σφυρηλάτηση |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Θέση προέλευσης | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλο εμπορικό σήμα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| όνομα | bauer kelly τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός φραγμών της εγκατάστασης γεώτρησης διατρήσεων |
| Λέξη κλειδί | kelly τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |