| Χρήση | Εργαλεία διατρήσεων ιδρύματος |
|---|---|
| εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός 4X13m του Kelly εργαλείων διατρήσεων ιδρύματος για τη διάτρυση του εξοπλισμού Soilmec SR60/S |
| Τύπος | Ενδασφάλιση/της τριβής |
| Βάθος διάτρυσης | 20120m |
| Χρήση | Τρύπα στο βάθρο |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Βαθμό γεώτρησης | 40-120 μέτρα |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Χρήση | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπα ιδρύματος |
|---|---|
| εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly φραγμών & τριβής του Kelly για στρώματος του /Rock άμμου/αμμοχάλικ |
| Τύπος | Ενδασφάλιση/της τριβής |
| Βάθος διάτρυσης | 20120m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| όνομα | τετραγωνικός kelly φραγμός |
|---|---|
| υλικό | Q345B |
| Χρήση | Διάτρηση ιδρύματος σωρών |
| Τμήματα | 1-3 |
| Εμπορικό σήμα εγκαταστάσεων γεώτρησης | kobelco hitachi |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Deep Foundation Kelly Bar |
| Τύπος | Συμπλέκτης / τριβή / συνδυασμός |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 4003000mm |
| Χρήση | Εγκατάσταση περιστρεφόμενης συσκευής συσσώρευσης |
|---|---|
| Product Name | Kelly Bar 419/4/36m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Όρος | 100%new |
| Βάθος διάτρυσης | 20120m |
| Τύπος επεξεργασίας | Καυτή επεξεργασία και σφυρηλατημένο κομμάτι |
| Χρήση | Τρύπα σωρών ιδρύματος |
|---|---|
| όνομα προϊόντων | Ενδασφάλιση και της τριβής περιστροφικός φραγμός 4x15m μηχανών διατρήσεων εφαρμοσμένης μηχανικής ιδρ |
| Τύπος | Ενδασφάλιση/της τριβής/συνδυασμένος |
| Βάθος διάτρυσης | 40120m |
| Διάτρυση Diammeter | 6003000mm |
| Χρήση | Εγκατάσταση περιστρεφόμενης συσκευής συσσώρευσης |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Τύπος | Συμπλέκτης / τριβή / συνδυασμός |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |