| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Square kelly bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 77 μέτρα |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Τύπος κλειδαριού | Το Square Kelly Bar. |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Max Drilling depth | 70m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| Ονομασία του προϊόντος | OD355 x4 x9m Διασυνδεδεμένη μπάρα Kelly |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 31.5M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 9m |
| Χρήση | Οδοποιία υψηλής ταχύτητας που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD406mm ενδασφάλιση βράχου και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 60m |
| Ανώτατο Diammeter | 2500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Πλήρες Inmterlocking |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Τμήματα Κέλι | Κέλι μπάρα 3-5 τμήματα |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Κατάλληλες Ρίγκες | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande και άλλα... |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Επιλογές συσκευασίας: Πρότυπα Συσκευασία & ναυτιλία: Παλέτα με την πλαστική ταινία |
| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Συμπλεκόμενο μπαρ Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 77m |
| Ανώτατο Diammeter | 2900 χλστ |
| Τύπος κλειδαριών | Ενδασφάλιση |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Κατάλληλες Ρίγκες | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande και άλλα... |
| Τοποθεσία τοπικής υπηρεσίας | Φιλιππίνες |
| Όνομα αγαθών | Συμπλεκόμενο μπαρ Kelly |
|---|---|
| Χρήση | το ίδρυμα άντεξε τον εξοπλισμό σωρών sapres |
| Μήκος | 825m |
| Τμήματα | 3-41 |
| Υλικό σωλήνων | Άνευ ραφής σωλήνας χάλυβα κραμάτων, άνευ ραφής kelly χάλυβα κραμάτων φραγμός |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Rotary Piling Rig Attachment Drilling Tools Kelly Rod BG36 OD419 X4X17m For Rock Layer |
| Τύπος | Ενσωματωμένη / τριβή |
| Βαθμό γεώτρησης | 20120m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Συσκευή τρύπησης και γεώτρησης Εγκατάσταση Kelly Rod B250 4X15m Interlock & Frictional |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Torque | 200kNm |