| Χρήση | Βρήκε μια σύνδεση εργαλείων διατρήσεων tion |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Περιστροφικός πίνακας Kelly που φυτεύει kelly ράβδων του Kelly με θάμνους το φραγμό |
| Ανώτατη διάτρυση Diammeter | 2500mm |
| Εμπορικό σήμα | Jietaihongli |
| Υλικό | Q345B, r27SiMn, 35CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| name | drilling kelly bar |
|---|---|
| brand | customized |
| delivery time | 7days for 5set kelly bar |
| price | we are factory for kelly bar |
| color | customized |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα tremie, |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Condition | 100%new |
| Name | Bauer style kelly bar customer color blue |
| Θέση προέλευσης | Shandong, Κίνα |
|---|---|
| Κατάλληλο εμπορικό σήμα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| όνομα | περιστροφικά ανταλλακτικά εγκαταστάσεων γεώτρησης που τρυπούν kelly το φραγμό για την περιστροφική σ |
| Λέξη κλειδί | kelly φραγμός που συσσωρεύει την εγκατάσταση γεώτρησης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Applicathion | Για τη συσσώρευση των εγκαταστάσεων γεώτρησης για τη διάτρηση στην πυκνούς άμμο, το αμμοχάλικο και τ |
|---|---|
| Τμήματα του Kelly | Φραγμός του Kelly 3-5 τμήματα |
| Τύπος | Ενδασφαλίζοντας kelly του /friction το /combined φραγμός |
| Κατάλληλες εγκαταστάσεις γεώτρησης | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande και περισσότεροι… |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - τιμές ποιότητας και εργοστασίων, έξι-βασικά σχέδιο και μέρη με το εισαγόμενο υλικό |
| Χρήση | Συσσώρευση της τρυπώντας με τρυπάνι κατασκευής τρυπών εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 40m |
| Ανώτατο Diammeter | 2000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Interlocking& της τριβής |
| Χρήση | Εργαλεία διατρήσεων ιδρύματος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός 4X13m του Kelly εργαλείων διατρήσεων ιδρύματος για τη διάτρυση του εξοπλισμού Soilmec SR60/S |
| Τύπος | Ενδασφάλιση/της τριβής |
| Βάθος διάτρυσης | 20120m |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Υλικό | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο, Κίτρινο ή προσαρμοσμένο |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig,Rock drilling |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Βαθμό γεώτρησης | 40-120 μέτρα |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 6003000mm |
| Χρήση | Εγκατάσταση περιστρεφόμενης συσκευής συσσώρευσης |
|---|---|
| Product Name | Customized Drilling Tools Piling Rig Attachment Kelly Rod Kelly Bar BG28 OD419x4x19m |
| Τύπος | Συμπλέκτης / τριβή / συνδυασμός |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Διάμετρος γεωτρήσεις | 4003000mm |