| Υλικά | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το τρυπάνι; 16Mn/35CrMo για την ράβδο Kelly; Q235 για το σωλήνα trem |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| Χρήση | Οδοποιία υψηλής ταχύτητας που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD482 ενδασφάλιση βράχου χιλ. και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 100m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Πλήρες Inmterlocking |
| Χρήση | Κατασκευή που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 30m |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| Τύπος κλειδαριών | Inmterlocking |
| Όνομα | Παράθυρο 200*200 του Kelly τύπων Bauer |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo με την ειδική θερμική επεξεργασία |
| Εφαρμογή | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων SR XR Soilmec Mait IMT Bauer |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα | Τελική ένωση |
|---|---|
| Υλικό | 35CrMo |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 355 406 470 508 kelly ανάγκη φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντων | kelly τύπων Bauer τρυπανιών ενδασφαλίζοντας φραγμός για τη συσσώρευση |
| Εφαρμογή | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Διάτρηση βράχου |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη με βίντεο |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Εγγύηση | 1 έτος, μη διαθέσιμος, |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |