| Χρήση | Τρύπα σωρών ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 120m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Interlocking& της τριβής |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Εφαρμογή | Τρύπα γεώτρησης θεμέλιας |
| Length | Up to 80M |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 60 μέτρα |
| Μέγιστη Διάμετρος | 1200 χιλιοστά |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Σιδηροδρομικό ανελκυστήρα |
|---|---|
| Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 70M |
| Max Torque | 480kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares |
| Ονομασία του προϊόντος | OD394 x4 x16m Κλειδωμένη μπάρα Kelly |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 59.5M |
| Μέγιστη ροπή | 280kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| Product Name | OD419x3 x12.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 34 μέτρα |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| Ονομασία του προϊόντος | OD355x4x12m Εναρμονισμένη μπάρα Kelly |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Μέγιστη ροπή | 180kNm |
| Element | 4 |
| Διάρκεια του πρώτου τμήματος | 12 μέτρα |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας διάτρηση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | OD560mm ενδασφάλιση βράχου και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 120m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Σωρός ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Συνδυασμένος ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 120m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Interlocking& της τριβής |
| Χρήση | Τρύπα σωρών ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 120m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Interlocking& της τριβής |