| Χρήση | Κατασκευή σωρών |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 76m |
| Max Diammeter | 2600mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Name | Key Bar |
|---|---|
| Υλικό συμβουλών | 30CrMoTi |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs kelly bar |
| Τύπος | PC120 |
| Length | 1000mm |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | αλληλοσυνδεόμενη μπάρα Kelly |
| Max Drilling depth | 65m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Μέγιστη Διάμετρος | 377mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | αλληλοσυνδεόμενη μπάρα Kelly |
| Μέγιστο βάθος γεώτρησης | 70 μέτρα |
| Max Diammeter | 470mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Ονομασία του προϊόντος | 4 Στοιχεία που ενώνουν το Kelly Bar |
|---|---|
| Material | Special Heat Treatment Metal |
| Abrasion resistance | High |
| Lock Type | Interlock |
| Εφαρμογή | Βράχος στρώμα σκάψτε τρύπα |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| Χρήση | Ίδρυμα που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφάλιση OD368/4/9m και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 34.5 |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Ίδρυμα που συσσωρεύει την τρύπα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφάλιση OD377/4/12m και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 46.5 |
| Ανώτατο Diammeter | 2000mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Περιστροφική συσσωρεύοντας διάτρηση εγκαταστάσεων γεώτρησης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 355 ενδασφαλίζοντας φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 40m |
| Ανώτατο Diammeter | 1000mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |