| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | αλληλοσυνδεόμενη μπάρα Kelly |
| Max Drilling depth | 50m |
| Outside Diammeter | 419mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο περιστρεφόμενο γεωτρύπασμα με ενσωματωμένη μπάρα Kelly |
| Βαθμό γεώτρησης | 30-100μ |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Ονομασία του προϊόντος | 4 Τμήματα που ενσωματώνουν την μπάρα Kelly |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - ποιοτικό μέταλλο |
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Application | Foundation Drilling Hole |
| Χρήση | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπα εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων ιδρύματος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενδασφάλιση OD355/4/10m και της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 35.5 |
| Ανώτατο Diammeter | 1500mm |
| Τύπος σωλήνων | Άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Τρυπημένος ίδρυμα σωρός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Της τριβής φραγμός του Kelly |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 43m |
| Ανώτατο Diammeter | 3000mm |
| Τύπος κλειδαριών | Της τριβής |
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός του Kelly τριβής |
|---|---|
| Στοιχείο | 4 |
| Το πρώτο μήκος τμημάτων | 16m |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Μορφή πίεσης | Ενδασφάλιση |
| Όνομα προϊόντων | Φραγμός Bauer BK300/419/3/36m του Kelly ράβδων του Kelly |
|---|---|
| Στοιχείο | 3 |
| Το πρώτο μήκος τμημάτων | 14m |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Εφαρμογή | μετα σκάβοντας μηχανή τρυπών, μεγάλο ιδρύματος σωρών caliber |
| Όνομα | Λάστιχο απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 740*620*60 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn για το κομμάτι διατρήσεων 16Mn/35CrMo για kelly το φραγμό Q235 για το |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Τύπος | Kelly Customerized, ενδασφάλισης ή τριβής φραγμός, φραγμός του Kelly |
| Όνομα | Φραγμός του Kelly, περιστροφικός φραγμός του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Υλικό | Q345β |
| Application | rotary drilling rig kelly bar |
| Μέγεθος | ΟΔ40-600mm |
| Weight | 40kg |