| Όνομα | Κάδος βράχου εργαλείων διατρήσεων |
|---|---|
| Υλικό | Q355C |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |
| Όνομα | Πιάτο νερού |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| Εφαρμογή | συσσώρευση του φραγμού του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 377 406 470 508 kelly ανάγκη φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΥΛΙΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ |
| Όνομα | Κομμάτι διατρήσεων |
|---|---|
| Υλικό ακρών | καρβίδιο βολφραμίου |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Σκληρότητα | Ανώτατο 1000Mpa |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |
| Εφαρμογή | Ίδρυμα που συσσωρεύει τον εξοπλισμό τρυπών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | JTHL |
| Πρότυπο | OD419 |
| Υλικό | Q345B, 35CrMo, 27SiMn |
| Αντίσταση γδαρσίματος | Ισχυρός |
| Όνομα | Τύπος κομματιών διατρήσεων B47K |
|---|---|
| Υλικό ακρών | καρβίδιο βολφραμίου |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Σκληρότητα | Ανώτατο 1000Mpa |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |
| Όνομα | Κομμάτι διατρήσεων |
|---|---|
| Υλικό ακρών | Καρβίδιο βολφραμίου |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Σκληρότητα | Ανώτατο 1000Mpa |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |
| Name | Drilling tools |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Diameter | 600mm-3000mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Name | Power head of Rotary drilling rig |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση |
| Name | Soil Drilling Bucket |
|---|---|
| Υλικό | Q345β |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Κιβώτιο του Kelly | Bauer 200x200mm, Bauer 250x250mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση |
| Name | Slewing Bearing |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Μέγεθος | OD500mm |
| Type | or Customerized |