| Όνομα | Πιάτο νερού |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 377 406 470 508 kelly ανάγκη φραγμών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα | Τύπος οδηγών AF280 του Kelly |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Όνομα | Τύπος κομματιών διατρήσεων B47K-22 3050 |
|---|---|
| Υλικό ακρών | καρβίδιο βολφραμίου |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Σκληρότητα | Ανώτατο 1000Mpa |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |
| όνομα | τετραγωνικός kelly φραγμός |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρήση | Διάτρηση ιδρύματος σωρών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης | 5-8works ημέρα |
| Όνομα | Ρουλεμάν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας κραμάτων |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Μέγεθος | 010 30 500 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Τύπος | Τρυπάνι τρυπανιών |
|---|---|
| Συσκευασία | περίπτωση |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | χάλυβας, υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Χρήση | οικοδόμηση σωρών ιδρύματος |
| Τύπος | Τρυπάνι τρυπανιών |
|---|---|
| Συσκευασία | περίπτωση |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | χάλυβας, υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Χρήση | οικοδόμηση σωρών ιδρύματος |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Modle | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Μέγιστος διάμετρος τρυπείας | 2500 χιλιοστά |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Μοντέλο | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Βάση | ΓΑΤΑ |
|---|---|
| Μηχανή | ΓΑΤΑ |
| Πρότυπο | AF150 |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 55m |
| Ανώτατη διάτρυση Diammeter | 1500mm |