| Βάση | ΓΑΤΑ |
|---|---|
| Μηχανή | ΓΑΤΑ |
| ΠΡΟΤΥΠΟ | 280D |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 85m |
| Ανώτατη διάτρυση Diammeter | 2500mm |
| Βάση | ΓΑΤΑ |
|---|---|
| Μηχανή | ΓΑΤΑ |
| Πρότυπο | AF150 |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 55m |
| Ανώτατη διάτρυση Diammeter | 1500mm |
| Βάση | ΓΑΤΑ 336D |
|---|---|
| Μηχανή | ΓΑΤΑ C9 |
| Διάμετρος τρυπανιών | 2m |
| Μέγεθος φραγμών του Kelly | 508-6/508-4 |
| Όρος | Χρησιμοποιημένος |
| Base | CAT 336D |
|---|---|
| Μηχανή | Κατηγορία C9 |
| Drill diameter | 2m |
| Μέγεθος φραγμών του Kelly | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Name | Used drilling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 77m |
| Βάρος | 50 τόνους |
| Machine type | SR80C |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα και εργοστασιακές τιμές |
| βάση | Κατηγορία 336D 345 355 C365 |
|---|---|
| Engine | CAT C9 C13 C19 C15 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly bar size | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000pcs/month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπλέκτης / Φραγματική ράβδος Kelly |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Βάρος | 5-20t |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |
|---|---|
| Βάρος | 71.5 τόνους |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Power(w) | 328KW |
| Condition | Used |
|---|---|
| Βάρος | 71.5 τόνους |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Δύναμη (w) | 328kW |