| Χρήση | Τρυπημένη ίδρυμα οικοδόμηση σωρών |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| Μέγιστη Διάμετρος | 2000 χιλιοστά |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπλέκτης / Φραγματική ράβδος Kelly |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος, 6 μήνες |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| Τύπος | Κουβάς γεωτρήσεις εδάφους |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Package | SET |
| Αριθμός Τμημάτων | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Ονομασία | Κιβώτιο του Kelly |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη περίπτωση |
| Τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Συσκευασία | Κιβώτιο |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Χρώμα | οποιαδήποτε άλλαδήποτε χρώματα |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Προσαρμοσμένος |