| Κατάλληλη μάρκα | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Ονομασία | Αντλία |
| material | CAST IRON |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Material | cast iron |
|---|---|
| Ετικέτα | Ρεξρόθ |
| condition | Good |
| Ονομασία | ανταλλακτικά πασσάλων Εξέδρας Πλανητικός μειωτήρας κιβωτίων ταχυτήτων |
| Application | main winch rotary drilling rig |
| Όνομα | Άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Εφαρμογή | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων Soilmec Mait IMT Bauer |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |
| Ύψος | 480mm |
| Καλό όνομα | Δόντια σφαίρας |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Φασόλι τρυπανιών κραμάτων |
| Υλικό | 40Cr |
| Εφαρμογή | τρυπάνι βράχου/κάδος βράχου |
| Τύπος | Επίπεδα δόντια και δόντια σφαιρών, κομμάτι κυλίνδρων |
| Όνομα | Άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Βάρος | 70KGS |
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |
| Ύψος | 410mm |
| Όνομα | Άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Ύψος | 410mm |
| Βάρος | 70KGS |
| Εφαρμογή | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων Soilmec Mait IMT Bauer |
| Υπόθεση | Χρησιμοποιείται |
|---|---|
| Weight | 48T |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Όνομα | C31 βράχος teech |
|---|---|
| Υλικό ακρών | καρβίδιο βολφραμίου |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρυπώντας τρυπάνι κάδων |
| Τύπος διαδικασίας | Σφυρηλατημένο κομμάτι |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |
| Όνομα | κομμάτι διατρήσεων βράχου |
|---|---|
| Υλικό ακρών | καρβίδιο βολφραμίου |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρυπώντας τρυπάνι κάδων |
| Τύπος διαδικασίας | Σφυρηλατημένο κομμάτι |
| Δόντια | Δόντια σφαιρών/κομμάτια βράχου, κομμάτια άμμου, κομμάτια κυλίνδρων, hobs, πειραματικά κομμάτια |