| Υλικό | Q355C |
|---|---|
| Κιβώτιο του Kelly | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Όνομα | Το περιστροφικό ίδρυμα εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων που τρυπά τον κάδο Belling για τη συσσώρευ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | το καθορισμένο βάθος τρυπανιών και σφίγγει |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πελάτης |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπα ιδρύματος |
|---|---|
| Μηχανή | ΓΑΤΑ |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 50M |
| Ανώτατη διάτρυση Diammeter | 1500mm |
| Εμπορικό σήμα | Soilmec |
| Όνομα | Άνοιξη απόσβεσης |
|---|---|
| Υλικό | 60Si2Mn |
| Εφαρμογή | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων Soilmec Mait IMT Bauer |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιοτικές και εργοστασίων τιμές |
| Ύψος | 480mm |
| Όνομα | Εργαλεία διατρήσεων |
|---|---|
| Υλικό | Q355C |
| Diammeter | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Εφαρμογή | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane που συσσωρεύει το φραγμό του Kelly εγκαταστάσεων γεώτρησης |
| Δόντια | τα κομμάτια βράχου/άμμος δάγκωσαν/sroller κομμάτια/hobs/πειραματικά κομμάτια |
| Τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Συσκευασία | περίπτωση |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Μέγεθος κιβωτίων του Kelly | Προαιρετικός, 200x200mm, 150x150mm ή 130x130mm, κ.λπ. |
| Τύπος | Τρυπάνια |
|---|---|
| Συσκευασία | περίπτωση |
| Αριθμός κομματιών | 1 |
| Υλικό | υψηλός - χάλυβας ποιοτικού άνθρακα |
| Μέγεθος κιβωτίων του Kelly | Προαιρετικός, 200x200mm, 150x150mm ή 130x130mm, κ.λπ. |
| Ονομασία | Τύπος τρυπάνις B47K |
|---|---|
| Tip Material | tungsten carbide |
| Εφαρμογή | Βουάερ Σόιλμεκ IMT Mait Casagrane πλατφόρμες στοίβωσης Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Μέγιστος διάμετρος τρυπείας | 1500 χιλιοστά |
| Brand | Soilmec |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπα ιδρύματος |
|---|---|
| Μηχανή | ΓΑΤΑ |
| Max που τρυπά το βάθος με τρυπάνι | 50M |
| Ανώτατη διάτρυση Diammeter | 1500mm |
| εμπορικό σήμα | Soilmec |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Μέγιστος διάμετρος τρυπείας | 1500 χιλιοστά |
| Brand | Soilmec |